Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

MO FR zamawia seryjne Su-57

Przemysł lotniczy, Lotnictwo wojskowe, 23 sierpnia 2018

Ministerstwo obrony FR poinformowało na forum Armia-2018 o kontrakcie na zakup dwóch seryjnych samolotów wielozadaniowych nowej generacji Su-57 (T-50S, S jak seryjny). Kompania Suchoj ma je dostarczyć do 2020. To drugi taki kontrakt zawarty w ostatnim okresie.

Jeden z prototypów rosyjskiego samolotu wielozadaniowego nowej generacji Su-57 testowany z nowym wyposażeniem na podmoskiewskiej Kubince / Zdjęcie: twitter – tass

Wiceminister Aleksiej Kriworuczko poinformował, że pierwszy seryjny Su-57 ma trafić do odbiorcy w 2019. W najbliższym czasie WKS FR mają otrzymać 15 maszyn tego typu (w tym 11 w latach 2021-2022). Powstają one z wykorzystaniem wniosków z badań samolotów doświadczalnych, testowanych m.in. w Syrii (Bojowe użycie Su-57 w Syrii, 2018-05-26).

Obecnie trwają też testy Su-57 z silnikami nowej generacji. Według Kriworuczki, dostawy seryjnych maszyn z nowym napędem powinny rozpocząć się w 2023. Rosyjscy analitycy oceniają, że produkcja w pełni dopracowanych Su-57 nie rozpocznie się wcześniej niż w 2028.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.