Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Instytut PIAP na IndoDefence 2018

Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 16 listopada 2018

Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP po raz kolejny zaprezentował swoją ofertę na międzynarodowych targach IndoDefence w Dżakarcie.

Instytut PIAP na targach IndoDefence 2018 / Zdjęcia: Instytut PIAP

Instytut PIAP zaprezentował na IndoDefence 2018 lekki robot zwiadowczy PIAP FENIX® i Taktyczny Robot Miotany TRM®. Warszawski producent wystawił swoje produkty na stoisku lokalnego partnera, podobnie jak podczas dwóch poprzednich edycji indonezyjskich targów (IndoDefence 2016: PIAP umacnia się w Azji, 2016-11-03).

Podczas IndoDefence 2018 stoisko Instytutu PIAP odwiedziły oficjalne delegacje z Polski oraz Malezji. Drugiego dnia targów z ofertą producenta zapoznała się delegacja Ministerstwa Obrony Narodowej pod przewodnictwem Dyrektora Mateusza Sarosieka z Departamentu Polityki Zbrojeniowej MON. Przedstawicielowi Ministerstwa towarzyszył Attaché Obrony, Wojskowy, Morski i Lotniczy w Ambasadzie RP w Dżakarcie, płk Leszek Słomka.

Obecność Instytutu PIAP na indonezyjskich targach jest potwierdzeniem wagi, jaką warszawski producent przykłada do tego kraju i regionu Azji Południowo-Wschodniej. Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP jest dostawcą mobilnych robotów pirotechnicznych dla sił zbrojnych Indonezji od 2013. Kolejna dostawa została zrealizowana w 2017. Polski robot mobilny PIAP GRYF®, który trafił do wojsk lądowych, jest cenioną konstrukcją. Dużym zainteresowaniem gości cieszył się również lekki robot rozpoznania PIAP FENIX®, sprawdzony już w Polskim wojsku.

Producent podkreśla, że większość gości IndoDefence stanowili końcowi użytkownicy z Indonezji. W porównaniu z targami DSA w Kuala Lumpur liczba zagranicznych delegacji była jednak mniejsza.

Na podstawie informacji Instytutu PIAP
GaleriaPowiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.