Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Brazylijskie Mi-35 jeszcze w 2009

Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 08 kwietnia 2009

Według agencji informacyjnej RIA Novosti, pierwsze z zakupionych przez Brazylię w listopadzie 2008 śmigłowców szturmowych Mi-35, mogą dotrzeć do odbiorcy jeszcze w bieżącym roku.

Jeden z 10 wenezuelskich Mi-35. Zakup ten wywołał reakcję Brazylii. Biorąc pod uwagę podobny typ roślinności, brazylijskie śmigłowce mogą występować w bardzo podobnej kolorystyce - w trzech odcieniach zieleni / Zdjęcie: Aviation del Ejercito

W przetargu zakończonym jesienią ubiegłego roku Mi-35 pokonał Augustę A-129 Mangustę i Eurocoptera Tigera (AS-665). Bezpośrednie, finalne negocjacje z Rosjanami były utrzymywane w tajemnicy, a podpisanie umowy o zakupie 12 maszyn nastąpiło w październiku, o czym poinformowano dopiero pod koniec listopada, w czasie wizyty prezydenta Rosji, Dymitra Miedwiedjewa w Brazylii (zobacz: Brazylia kupiła Mi-35).

Nie podano wówczas żadnych szczegółów kontraktu. Dopiero teraz agencja RIA Novosti poinformował, że pierwsze śmigłowce dotrą do odbiorcy jeszcze w bieżącym roku lub najdalej na początku 2010. Wartość kontraktu to ok. 150 mln USD.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.