Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy Boeing 737 Max 8 Air Maroc

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 25 grudnia 2018

21 grudnia linie Royal Air Maroc (RAM) odebrały pierwszy z zamówionych samolotów Boeing 737 Max 8 (zn. rej. CN-MAX). Tydzień wcześniej przewoźnik otrzymał pierwszego Boeinga 787-9. A wcześniej ogłosił przyłączenie do aliansu Oneworld.

Pierwszy Boeing 737 Max8 linii Royal Air Maroc / Zdjęcie: Boeing

Linie RAM mają otrzymać jeszcze po trzy samoloty Boeing 737 Max 8 i 797-9. Dostawy mają zostać zrealizowane w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Boeingi 737 Max 8 dołączą do już posiadanej przez RAM floty samolotów 737NG – 32 737-800 i 6 737-700. Będą obsługiwać trasy z Casablanki do Akry, Lagos, Londynu – Heathrow, Bolonii i Paryża (Orly i CDG, Pierwszy 787-9 dla RAM, 2018-12-12).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.