Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Współpraca Grecji z Macedonią Północną

Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 04 kwietnia 2019

Rezultatem historycznej wizyty premiera rządu greckiego Alexisa Tsiprasa i towarzyszących mu 10 ministrów jego gabinetu w stolicy Macedonii Północnej – Skopje – stało się porozumienie o współpracy wojskowej Aten z dotychczas ignorowanym przez nie krajem (wszystko się zmieniło po oficjalnej zmianie nazwy Macedonii).

Greckie lotnictwo wojskowe w ramach misji Air Policing ochroni przestrzeń powietrzną Macedonii Północnej / Zdjęcie: MO Grecji

Porozumienie o współpracy na polu szkolenia i treningu wojsk, przy rozwoju technologii militarnych oraz obronie w cyberprzestrzeni, a także umowę o wymianie danych wywiadowczych podpisali w Skopje ministrowie obrony Grecji – Ewangelos Apostolakis i Macedonii Północnej – Radmila Szekerinska.

Obejmuje ono także zobowiązanie wojsk lotniczych Grecji do monitorowania i ochrony przestrzeni powietrznej Macedonii Północnej. Greckie lotnictwo wojskowe w ramach misji Air Policing chroni także przestrzeń powietrzną dwóch krajów NATO tego regionu – Albanii i Czarnogóry (Kryzys w greckim rządzie , 2019-01-14).

Na podstawie informacji Igora Božinovskiego


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.