Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Umowy LOTAMS z kolejnymi szkołami

Przemysł lotniczy, 12 kwietnia 2019

Od początku roku spółka LOT Aircraft Maintenance Services (LOTAMS) nawiązała współpracę z trzema szkołami technicznymi (ZSM w Rzeszowie, Technikum Lotnicze w Katowicach i Technikum nr 4 w Bytomiu). Niedawno do grona szkół patronackich dołączyły również kolejne placówki (Współpraca LOTAMS ze śląskimi technikami, 2019-03-28).

Spółka LOT Aircraft Maintenance Services objęła patronatem dwie kolejne szkoły / Zdjęcie: LOTAMS

Podpisanie umowy patronackiej pomiędzy LOTAMS a Zespołem Szkół Technicznych i Handlowych im. Franciszka Kępki w Bielsku-Białej miało miejsce 29 marca. Dokument sygnowali dyrektora Biura Sprzedaży i Rozwoju Produktu LOTAMS Marcin Kwietniak i dyrektor ZSTiH w Bielsku-Białej Andrzej Stokłosa (na zdjęciu od prawej).

Kilka dni później, 4 kwietnia, analogiczne porozumienie w Ciechanowie podpisali Grażyna Zalewska, Wiceprezes Zarządu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Warszawie (organu prowadzącego Technikum Lotnicze w Ciechanowie) i dyr. Marcin Kwietniak.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.