Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy Apache dla Indii

Przemysł zbrojeniowy, Lotnictwo wojskowe, 11 maja 2019

10 maja 2019 w zakładach Boeinga w Mesa w Arizonie odbyła się uroczystość przekazania pierwszego z 22 zamówionych śmigłowców bojowych AH-64E Apache Guardian. Wziął w niej udział Air Marshal AS Butola z dowództwa indyjskich wojsk lotniczych. W trakcie imprezy poinformowano, że 4-6 pierwszych Apache Guardian trafi do Indii w lipcu 2019.

Uroczystość przekazania pierwszego z 22 zamówionych przez Indie śmigłowców bojowych AH-64E Apache Guardian, Mesa, Arizona, USA, 10 maja 2019 / Zdjęcie: twitter – IAF

Indie zamówiły 22 śmigłowce AH-64E Apache Guardian we wrześniu 2015 (Pierwsze loty AH-64E i CH-47F(I) dla Indii, 2018-07-29). Wartość tych maszyn ustalono na Rs 13,952 crore (wówczas ok. 1,4 mld USD). W 2017 ministerstwo obrony Indii zaaprobowało dostawę 6 pierwszych AH-64E za Rs 4,168 crore (ok. 620 mln USD). W ramach offsetu kadłuby do indyjskich Apache miał dostarczać Tata Boeing Aerospace – joint venture Boeinga i Tata Advanced Systems w Hajdarabadzie.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.