Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Próby KC-390 w USA

Lotnictwo wojskowe, 10 czerwca 2019

Na poligonie US Army (wojsk lądowych USA) Yuma w Arizonie trwają próby samolotu transportowego Embraer KC-390. Bierze w nich udział drugi prototyp, noszący znaki rejestracyjne PT-ZNG.

/ Zdjęcie: MO Brazylii

Jak informują Amerykanie, miejsce to zostało wybrane ze względu na doskonałe zaplecze, wykwalifikowany personel, wyposażenie i oprzyrządowanie oraz wspaniałą pogodę, umożliwiającą wykonywanie lotów przez cały rok.

Força Aérea Brasileira (FAB, wojskom lotniczym Brazylii) wysłały do USA około 70 pilotów doświadczalnych, inżynierów i techników, w celu przeprowadzenia testów certyfikacyjnych zrzutu ładunków z KC-390. Rola Amerykanów polegała na przygotowaniu wszystkich ładunków i spadochronów przed każdym zrzutem, zgromadzeniu danych zarejestrowanych przez oprzyrządowanie i wsparciu logistycznym (Próby ewakuacji z KC-390, 2018-12-13).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.