Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy A321LR dla Azores Airlines

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 09 lipca 2019

Azores Airlines, przewoźnik z archipelagu Azorów, odebrał dziś, 9 lipca, w zakładach Airbusa w Hamburgu, pierwszy z trzech zamówionych samolotów wąskokadłubowych A321LR. Wszystkie są wydzierżawione od Air Lease Corporation.

A321LR w barwach Azores Airlines / Zdjęcie: Airbus

Napędzany silnikami CFM LEAP-1A, A321LR Azores Airlines mieści 190 pasażerów w kabinie w konfiguracji dwuklasowej, obejmującej 16 foteli klasy biznes i 174 foteli w klasie ekonomicznej. Dzięki nowym samolotom portugalski przewoźnik będzie kontynuował strategię rozbudowy siatki połączeń do Europy, a także tras transatlantyckich między Azorami a Ameryką Północną.

Obecnie flota Azores Airlines składa się z pięciu Airbusów: trzech A320ceo i dwóch A321neo (Pierwszy A321neo dla Azores Airlines, 2017-12-18).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.