Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy A321LR dla Aer Lingus

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 29 lipca 2019

Narodowy przewoźnik Irlandii, Aer Lingus, odebrał pierwszy z 8 zamówionych samolotów wąskokadłubowych Airbus A321LR, noszący znaki rejestracyjne EI-LRA, stając się pierwszym użytkownikiem tego typu wśród linii stowarzyszonych w International Airlines Group (IAG, IAG kupiła Niki, 2018-01-02).

Aer Lingus skieruje A321LR do obsługi połączeń transatlantyckich / Zdjęcie: Airbus

Samolot, dzierżawiony od spółki Air Lease Corporation, jest napędzany silnikami CFM Leap-1A. W jego wnętrzu mieści się 16 pasażerów w klasie business i 168 podróżnych w klasie ekonomicznej. A321LR będzie używany przez Aer Lingus do obsługi połączeń z Dublina do miast w USA i Kanadzie, w tym Hartford, Minneapolis i  Montrealu.

Air Lingus obecnie użytkuje 50 samolotów Airbusa, w tym 5 A330-200, 8 A330-300, 34 A320 i trzy A321.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.