Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Japońskie F-35A wróciły do lotów

Lotnictwo wojskowe, 02 sierpnia 2019

Japoński minister obrony Takeshi Iwaya wydał wczoraj, 1 sierpnia, decyzję o wznowieniu lotów wielozadaniowych samolotów bojowych F-35A Lightning II używanych przez Kōkū Jieitai (wojska lotnicze). Ich loty zostały wstrzymane po katastrofie, która zdarzyła się 10 kwietnia br.

Mimo wznowienia lotów, piloci F-35A japońskich mają zakaz latania w nocy / Zdjęcie: MO Japonii

Minister Iwaya poinformował opinię publiczną, że szkolenie z użyciem F-35A może zostać wznowione, ponieważ Kōkū Jieitai przeprowadziły kontrole stanu bezpieczeństwa samolotów i zapewnił pilotom szkolenie wznawiające nawyki. Jednak na razie nocne loty szkoleniowe F-35A nie będą wykonywane przez japońskich pilotów (Odnaleziono rejestrator japońskiego F-35A, 2019-05-08).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.