Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

SkyWest zamówiły Embraery 175

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 08 sierpnia 2019

Embraer ogłosił zawarcie umowy z liniami SkyWest, w sprawie zamówienia 7 samolotów odrzutowych komunikacji regionalnej E175 w konfiguracji 70-miejscowej. Ich użytkownikiem będzie towarzystwo Delta Connection.

Użytkownikiem E175 zakupionych przez SkyWest będzie Delta Connection / Ilustracja: Embraer 

Zamówienie ma wartość 340 mln USD wg cen katalogowych i zostało już uwzględnione w portfelu Embraera w drugim kwartale 2019. Dostawy samolotów zostaną zrealizowane od końca 2019 do połowy 2020.

Od 2013 SkyWest kupiły ponad 160 samolotów E175 w celu rozwoju swojej floty. Współpraca ze SkyWest od ponad 30 lat jest dla nas zaszczytem i nie możemy się doczekać wielu następnych umów – powiedział wiceprezes Embraer Commercial Aviation ds. sprzedaży i marketingu w Ameryce Północnej Charlie Hillis

Posiadanie długoletniego partnera, takiego jak Embraer, który rozumie nas i naszą działalność, pozwoliło nam ulepszyć naszą ofertę oraz zapewnić wydajność i sprawność naszej siatki połączeń. E175 nadal sprawuje się bardzo dobrze i jest ważną częścią naszej rosnącej floty – dodał dyrektor generalny SkyWest Chip Childs (Embraer 175-SC dla SkyWest, 2018-03-16).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.