Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy Boeing 787-10 dla Vietnam Airlines

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 27 sierpnia 2019

Boeing dostarczył Vietnam Airlines pierwszy z ośmiu samolotów 787-10 Dreamliner, które przewoźnik wydzierżawi od Air Lease Corporation. Samolot jest przystosowany do przewozu 24 pasażerów w klasie biznes i 343 pasażerów w klasie ekonomicznej.

Pierwszy 787-10 Dreamliner Vietnam Airlines startuje do lotu dostawczego do Hanoi / Zdjęcie: Boeing

Powitanie największego modelu rodziny 787 w naszej zwiększającej się flocie gwarantuje, że będziemy nadal szczycić się jedną z najmłodszych i najnowocześniejszych flot w Azji, a także zwiększymy konkurencyjność operacji Vietnam Airlines. […] Jesteśmy przekonani, że Boeingi 787-10 jeszcze bardziej poprawią jakość obsługi klienta na trasie z Hanoi do Ho Chi Minh, a także na wielu trasach międzynarodowych – powiedział prezes

Ten pierwszy z ośmiu 787-10 dzierżawionych od ALC znacząco przyczyni się do ciągłej modernizacji floty Vietnam Airlines. ALC docenia naszą długoletnią rolę doradcy przy planowaniu rozwoju i wymiany floty Vietnam Airlines w celu utrzymania pozycji wiodących linii lotniczych w Azji Południowo-Wschodniej i na całym świecie – dodał prezes Air Lease Corporation Steven F. Udvar-Házy.

Aby zoptymalizować osiągi swojej floty 787, Vietnam Airlines używają rozwiązania Airplane Health Management (AHM), służącego  do gromadzenia parametrów lotu w czasie rzeczywistym i umożliwiające predykcyjną obsługę techniczną. AHM działa na bazie oprogramowania Boeing AnalytX, ułatwiającego optymalizowanie operacji lotniczych (10. Deamliner dla Vietnam Airlines, 2016-11-28).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.