Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Vietnam Airlines odebrały pierwszego 787-9

Lotnictwo cywilne, 07 lipca 2015

Boeing dostarczył pierwszy samolot 787-9 Dreamliner narodowemu przewoźnikowi Wietnamu.

Pierwszy 787-9 Dreamliner został przekazany Vietnam Airlines podczas spektakularnej uroczystości zorganizowanej w porcie lotniczym Waszyngton-Reagan-National / Zdjęcie: Boeing

W porcie lotniczym Waszyngton-Reagan-National odbyło się wczoraj uroczyste przekazanie pierwszego samolotu komunikacyjnego Boeing 787-9 Dreamliner przeznaczonego dla Vietnam Airlines. W wydarzeniu wziął udział Nguyen Phu Trong, sekretarz generalny Komunistycznej Partii Wietnamu, a także ponad 200 przedstawicieli sfer rządowych i dyplomacji Stanów Zjednoczonych Ameryki i Wietnamu. 

Przekazany wczoraj samolot jest pierwszym z 19 Boeingów 787-9, jakie trafią do floty narodowego przewoźnika Wietnamu. Jego publiczna prezentacja miała miejsce podczas tegorocznego salonu lotniczego w Paryżu (Paris Air Show 2015: Wyniki Boeinga, 2015-06-19).

Podobnie jak odebrany niedawno pierwszy Airbus A350 (Drugi użytkownik A350, 2015-06-30), posłuży on w pierwszej kolejności do obsługi tras z Sajgonu do Ho Chi Minh. Następnie będzie wykonywał rejsy do Londynu i Frankfurtu.

Jednocześnie Boeing i Vietnam Airlines podpisały memorandum w sprawie zakupu kolejnych samolotów produkowanych przez koncern z Seattle. Na jego mocy narodowy przewoźnik Wietnamu zobowiązał się do nabycia ośmiu Dreamlinerów 787-10 i takiej samej liczby 777-8X.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.