Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

10. Deamliner dla Vietnam Airlines

Lotnictwo cywilne, 28 listopada 2016

Narodowy przewoźnik Wietnamu odebrał 10. Dreamlinera 787-9.

Flota 9 Boeingów 787-9 Vietnam Airlines wykonała ponad 7600 lotów, przewożąc ok. 1,8 mln pasażerów / Zdjęcie: Boeing

W piątek w zakładach Boeinga w Charleston przedstawiciele Vietnam Airlines odebrali 10. samolot komunikacyjny 787-9 Dreamliner. – Vietnam Airlines mają zaszczyt powitać naszego 10. Boeinga 787 zaledwie 16 miesięcy po tym, jak odebrały pierwszy z tych najnowocześniejszych samolotów – powiedział Phan Xuan Duc, wiceprezes Vietnam Airlines. – Boeing 787 jest jednym z kluczowych elementów naszych planów rozbudowy floty i odgrywa istotną rolę w umożliwieniu nam oferowania klientom najwyższej jakości usług i ustalenia pozycji Vietnam Airlines wśród czołowych przewoźników w Azji – dodał Phan Xuan Duc.

Jesteśmy zaszczyceni, dostarczając 10. Dreamlinera Vietnam Airlines, w oparciu o nasze ponad 20-letnie partnerstwo – powiedział Dinesh Keskar, wiceprezes Boeing Commercial Airplanes ds. sprzedaży w regionie Azji, Pacyfiku i Indii. – Dreamliner umożliwił Vietnam Airlines rentowną obsługę kluczowych tras, jak Hanoi-Londyn-Heathrow i Ho Chi Minh City-Sydney, zapewniając pasażerom najlepsze doświadczenia – podkreślił Dinesh Keskar.

Jako narodowy przewoźnik Wietnamu, z siedzibą w Hanoi, Vietnam Airlines obsługują 92 połączenia do 20 krajowych i 29 międzynarodowych destynacji, wykonując średnio 400 lotów dziennie. Vietnam Airlines jest certyfikowany jako 4-gwiazdkowy przewoźnik przez przedsiębiorstwo konsultingowe Skytrax. Wietnamskie towarzystwo stało się oficjalnym członkiem sojuszu linii lotniczych SkyTeam w 2010 i było jego pierwszym przedstawicielem w Azji Południowo-Wschodniej.

Vietnam Airlines odebrały swojego pierwszego Dreamlinera 787-9 w lipcu 2015 i oczekują na dostawę jeszcze jednego samolotu tego modelu, a także 8 Dreamlinerów 787-10. Wietnamskie Dreamlinery operują na trasie krajowej Hanoi-Ho Chi Minh City i międzynarodowych do Londynu-Heathrow, Frankfurtu, Tokio-Narita i Pekinu. Do tej pory flota Boeingów 787-9 Vietnam Airlines wykonała ponad 7600 lotów, trwających łącznie 35,5 tys. h, przewożąc ok. 1,8 mln pasażerów (Vietnam Airlines odebrały pierwszego 787-9, 2015-07-07).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.