Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rozwój polskiej siatki Wizz Air

Lotnictwo cywilne, 09 września 2019

Latem 2020 linie Wizz Air uruchomią 15 nowych tras, a także wzbogacą polską siatkę połączeń o 24 loty tygodniowo na najpopularniejszych trasach. W związku z tym powstanie ponad 160 dodatkowych miejsc pracy, dzięki czemu liczba członków zespołu Wizz Air w Polsce przekroczy 1100 osób.

Linie Wizz Air uruchomią 15 nowych tras z Polski latem przyszłego roku. Już 23 lutego 2020 rozpoczną się codzienne loty na trasie Kraków – Londyn-Gatwick. Natomiast 1 czerwca zostaną zainaugurowane loty z Gdańska do Bari (poniedziałki i piątki) i z Warszawy do Madrytu (poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele). 2 czerwca rozpoczną się rejsy na trasach z Warszawy do Bolonii (wtorki, czwartki i soboty), na Teneryfę (wtorki i soboty), a 4 czerwca – do Turku (środy i niedziele).

/ Zdjęcie: Wizz Air

1 lipca ruszą połączenia z Krakowa do Barcelony (poniedziałki, środy, piątki i niedziele) i Mediolanu (codziennie), a następnego dnia – do Trondheim (wtorki, czwartki i soboty). Miesiąc później, 1 sierpnia rozpocznie się obsługa tras z Krakowa do Bergen Bolonii i Stavanger (wtorki, czwartki i soboty), 2 sierpnia – do Werony i Tromsø (środy i niedziele), a 3 sierpnia – do Haugesund (poniedziałki i piątki).

Jednocześnie wzrośnie liczba lotów z Gdańska do Oslo i Alesund (do 10 x w tygodniu),            Haugesund, Malmö i Stavanger (7 x), Bremy i Bodø (3 x), Keflaviku i Trondheim (4 x), oraz z Krakowa do Rzymu (7 x w tygodniu), Bari (4 x) i Kutaisi (3 x) i z Warszawy do Kutaisi (4 x). Wraz z najnowszymi ogłoszeniami dotyczącymi rozwoju floty, Wizz Air będzie dysponować 30 samolotami w Polsce zatrudniając niemal 1300-osobowy załogę. Wizz Air oferuje aktualnie 193 trasy do 28 krajów z dziewięciu lotnisk w Polsce. W ofercie przewoźnika na 2020 jest 13 milionów miejsc w sprzedaży na trasach w polskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 20% w porównaniu z obecnym rokiem.

Po ostatnich ogłoszeniach dotyczących dodania trzeciego samolotu w bazie w Krakowie oraz uruchomienia nowych tras z Gdańska i Warszawy, cieszymy się, że możemy przekazać kolejne informacje dotyczące działalności Wizz Air w Polsce. Umieszczamy 4 nowe samoloty i tworzymy 15 nowych tras, co w konsekwencji powoduje powstanie kolejnych miejsc pracy w naszej linii i u naszych partnerów biznesowych – powiedział wiceprezes i dyrektor zarządzający Wizz Air Hungary Stephen Jones (Kolejne nowości Wizz Air z Polski , 2019-08-07).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.