Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy A350 w barwach Fiji Airways

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 12 września 2019

Airbus zaprezentował zdjęcie pierwszego A350-900 (nr ser. MSN299) w malowaniu Fiji Airways. Malowanie samolotu wykonano w zakładach w Tuluzie. Następnie zostaną w nim zabudowane silniki, a później A350 rozpocznie próby naziemne i w locie.

Pierwszy Airbus A350-900 Fiji Airways wejdzie do eksploatacji w styczniu 2020 i będzie obsługiwał loty do Sydney i Los Angeles / Zdjęcie: Airbus

Plany Fiji Airways zakładają odebranie dwóch A350-900 – w listopadzie i grudniu tego roku. Samoloty, wydzierżawione od DAE Capital, uzupełnią eksploatowane obecnie A330 i Boeingi 737.

A350-900 przewoźnika z Fidżi będą miały w kabinie 33 fotele klasy biznes Collins Aerospace Super Diamond rozkładane na płask i 301 foteli Recaro CL3710 w kasie ekonomicznej oraz system rozrywki pokładowej Thales Avant i łączność Wi-Fi (A350 dla Fiji Airways, 2019-05-02).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.