Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

HERO zadebiutuje na MDM

Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, 12 września 2019

W dniach 17-19 września odbędzie się wystawa Modern Day Marine w bazie USMC w Quantico. Podczas wystawy zadebiutuje izraelski producent amunicji krążącej UVision. Zaprezentuje rodzinę amunicji krążącej HERO.

Bezzałogowce rodziny HERO są odpalane ze specjalnych wyrzutni / Zdjęcie: UVision

Pojawienie się na wystawie UVision wynika z utworzenia amerykańskiego oddziału UVision-USA na początku bieżącego roku. Jest to krok w kierunku zwiększenia obecności spółki na amerykańskim rynku. Ułatwi to oferowanie własnych rozwiązań na potrzeby odbiorców z USA.

Podczas wystawy zaprezentowane zostaną trzy typy amunicji krążącej rodziny HERO. Hero-30 i Hero-120 zostaną zaprezentowane z wieloprowadnicową wyrzutnią zamontowaną na lądowym bezzałogowcu. Zaś Hero-120 i Hero-400EC zostaną pokazane na większej wyrzutni zamontowanej na pojeździe JLTV. Producent liczy na zainteresowanie produktami Korpusu Piechoty Morskiej (Modułowa wyrzutnia Hero-400EC, 2019-06-13).

UVision w swoim portfolio posiada 9 rodzajów amunicji krążącej. Od taktycznej o zasięgu 10 km, po określaną jako strategiczną o zasięgu 250 km. Bezzałogowce są wyposażone w głowice bojowe o masie od 0,2 kg do 30 kg, w zależności od rozmiaru nośnika. Są przeznaczone do zwalczania szerokiego spektrum celów lądowych. Do identyfikacji celów i namierzania służy moduł optoelektroniczny montowany na każdym bezzałogowcu. Producent deklaruje zdolność amunicji krążącej HERO do operowania z nośników lądowych, morskich i powietrznych. Oprócz amunicji krążącej UVision oferuje również systemy treningowe i symulacyjne.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.