Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dominikana zainteresowana T-34C

Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 27 września 2019

Fuerza Aérea de República Dominicana (wojska lotnicze Republiki Dominikany) analizują możliwość zakupu samolotów T-34C Turbo Mentor, używanych przez US Navy. Ma to umożliwić polepszenie ich zdolności do przechwytywania przemytników i intruzów.

Nie wiadomo, jaką liczbę T-34C zamierza pozyskać Dominikana / Zdjęcie: US Navy

Obecnie wojska lotnicze Dominikany używają do zwalczania przemytu narkotyków 8 Embraerów Super Tucano. Dowództwo Fuerza Aérea de República Dominicana planuje również użycie Turbo Mentorów do misji patrolowych, dzięki czemu załogi Super Tucano mogłyby skupić się do przechwytywaniu intruzów (Pierwsze Super Tucano Dominikany, 2009-12-22).

Na podstawie informacji Santiago Rivasa i Florencii Lucero Heguy


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.