Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Nowe połączenia Wizz z Ukrainy

Lotnictwo cywilne, 22 października 2019

Linie Wizz Air ogłosiły uruchomienie sześciu nowych tras z ukraińskiego Zaporoża. Loty rozpoczną się w marcu przyszłego roku.

Zaporoże będzie piątym ukraińskim portem, z którego operuje Wizz Air / Zdjęcie: Port lotniczy Zaporoże

Ogłaszamy dzisiaj jeszcze więcej ekscytujących wiadomości dla naszych klientów z Ukrainy, podkreślając tym samym zaangażowanie Wizz Air w tym kraju. [...] Dodanie nowego, już piątego lotniska, w Zaporożu, do naszej siatki połączeń na Ukrainie jest dla nas ważnym krokiem milowym, a sześć ogłoszonych tras z międzynarodowego lotniska Zaporoże do Austrii, Polski, Węgier i Litwy z pewnością stworzy nowe możliwości, na które czekali nasi pasażerowie – powiedział dyrektor ds.zasobów ludzkichw Wizz Air Johan Eidhagen.

29 marca zostaną zainaugurowane rejsy z Zaporoża do Budapesztu i Wiednia (wykonywane we czwartki i niedziele) oraz Krakowa i Wrocławia (środy i niedziele). Następnego dnia rozpoczną się loty do Gdańska i Wilna (poniedziałki i piątki).

Obecnie Wizz Air oferuje z Ukrainy 61 tras do 13 krajów, włącznie z połączeniami z Charkowa i Lwowa do Budapesztu, które ruszą w czerwcu 2020 (Rozwój polskiej siatki Wizz Air, 2019-09-09).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.