Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowe połączenia Wizz z Ukrainy

Lotnictwo cywilne, 22 października 2019

Linie Wizz Air ogłosiły uruchomienie sześciu nowych tras z ukraińskiego Zaporoża. Loty rozpoczną się w marcu przyszłego roku.

Zaporoże będzie piątym ukraińskim portem, z którego operuje Wizz Air / Zdjęcie: Port lotniczy Zaporoże

Ogłaszamy dzisiaj jeszcze więcej ekscytujących wiadomości dla naszych klientów z Ukrainy, podkreślając tym samym zaangażowanie Wizz Air w tym kraju. [...] Dodanie nowego, już piątego lotniska, w Zaporożu, do naszej siatki połączeń na Ukrainie jest dla nas ważnym krokiem milowym, a sześć ogłoszonych tras z międzynarodowego lotniska Zaporoże do Austrii, Polski, Węgier i Litwy z pewnością stworzy nowe możliwości, na które czekali nasi pasażerowie – powiedział dyrektor ds.zasobów ludzkichw Wizz Air Johan Eidhagen.

29 marca zostaną zainaugurowane rejsy z Zaporoża do Budapesztu i Wiednia (wykonywane we czwartki i niedziele) oraz Krakowa i Wrocławia (środy i niedziele). Następnego dnia rozpoczną się loty do Gdańska i Wilna (poniedziałki i piątki).

Obecnie Wizz Air oferuje z Ukrainy 61 tras do 13 krajów, włącznie z połączeniami z Charkowa i Lwowa do Budapesztu, które ruszą w czerwcu 2020 (Rozwój polskiej siatki Wizz Air, 2019-09-09).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra