Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Vietjet kupują A321XLR

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 04 listopada 2019

Wietnamski linie Vietjet ogłosiły, że zamówiły 20 Airbusów A321XLR (5 z nich w ramach zmiany zamówienia na A321neo). Umowę w tej sprawie podpisali 31 października w siedzibie Airbusa w Tuluzie prezes i dyrektor generalna Vietjet Nguyen Thi Phuong Thao i dyrektor generalny Airbusa Guillaume Faury.

A321XLR mają pomóc w rozwoju siatki połączeń Vietjet m.in. na terenie Australii i Rosji / Ilustracja: Airbus

Nowe samoloty, których dostawy mają rozpocząć się ok. 2023, umożliwią przewoźnikowi dotarcie do dalszych miejsc docelowych w  Azji, a także na terenie Australii i Rosji. Odrębne porozumienie z Airbus Service dotyczy dostarczenia dwóch nowych kompleksowych symulatorów lotu dla samolotów rodziny A320, które trafią do centrum szkoleniowego Vietjet w Ho Chi Minh.

Vietjet zawsze były pionierem w eksploatacji nowoczesnych i paliwooszczędnych samolotów. Jesteśmy dumni z posiadania jednej z najmłodszych flot samolotów Airbusa, których średnim wiek to zaledwie 2,7 roku, co znacznie przyczyniło się do sukcesu Vietjet w ostatnich latach – powiedziała pani Nguyen Thi Phuong Tao.

Vietjet jest jednym z najszybciej rozwijających się przewoźników w regionie azjatyckim i cieszymy się, że dołącza A321XLR do swojej floty. […] Ponadto z przyjemnością rozwijamy naszą współpracę z Vietjet w dziedzinie szkolenia – dodał Guillaume Faury.

Vietjet zamówiły łącznie 186 samolotów rodziny A320, z czego 60 zostało już dostarczonych (50 dodatkowych A321neo dla Vietjet, 2018-11-06).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.