Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

50 dodatkowych A321neo dla Vietjet

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, Strategia i polityka, 06 listopada 2018

Wietnamski przewoźnik Vietjet sfinalizował zamówienie na 50 dodatkowych samolotów wąskokadłubowych Airbus A321neo, będące następstwem memorandum o porozumieniu, zawartego podczas Farnborough International AirShow w lipcu tego roku.

A321neo w barwach Vietjet / Ilustracja: Airbus

Umowa zakupu została podpisana 2 listopada w Hanoi przez prezesa i dyrektora Vietjet Nguyena Thi Phuonga Thao i dyrektora handlowego Airbusa Christiana Scherera. Świadkami ceremonii byli premier Wietnamu Nguyen Xuan Phuc i premier Francji Edouard Philippe, który składał oficjalną wizytę w Wietnamie.

A321neo pozwoli nam zwiększyć oferowanie i znacznie rozwinąć siatkę połączeń, szczególnie na trasach międzynarodowych – powiedział Nguyen Thi Phuong Thao. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy być długoterminowym partnerem Vietjet i sfinalizować to nowe zamówienie. Wybór produktu Airbusa, w szczególności A321, jest świadectwem profesjonalizmu Vietjet i dużego poparcia dla A321 na wysoce konkurencyjnym rynku – dodał Christian Scherer.

Nowa umowa zwiększa liczbę samolotów rodziny A320 zamówionych przez Vietjet do 171, z czego 46 zostało już dostarczonych. Wietnamczycy oczekują jeszcze na przekazanie 120 A321neo i 5 A321ceo. Przewoźnik zamówił też 100 Boeingów 737 MAX 8, a w lipcu, podczas Farnborough International AirShow, podpisał porozumienie zakupu 80 737 MAX 10 i 20 737 MAX 8 (FIA 2018: Airbus na drugim miejscu , 2018-07-20, Pierwszy A321neo dla VietJet, 2018-01-02).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra