Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Stępka pod holownik B860/6

Marynarka wojenna, 15 listopada 2019

Położenie stępki B860/6, ostatniego z serii sześciu holowników dla Marynarki Wojennej, odbyło się dzisiaj, 15 listopada, w stoczni Remontowa Shipbuilding w Gdańsku.

Budowę holownika, który otrzyma oznaczenie H-13 i nazwę Przemko, rozpoczęto formalnie 9 lipca / Zdjęcie: Remontowa Shipbuilding

Budowę holownika, który otrzyma oznaczenie H-13 i nazwę Przemko, rozpoczęto formalnie 9 lipca br., kiedy odbyło się pierwsze palenie blach. Podobnie jak początek budowy, także położenie stępki miało charakter roboczy i uczestniczyli w nim jedynie pracownicy stoczni.

Stocznia poinformowała również, że w przyszłym tygodniu – 20 listopada, planuje się wodowanie czwartego z holowników, przyszłego H-12 Semko.

Obecnie zakończyły się już próby zdawczo-odbiorcze prototypowego holownika H-11 Bolko, który z końcem listopada ma być przekazany zamawiającemu. Jak podaje Inspektorat Uzbrojenia trwa wprowadzanie do dokumentacji technicznej uwag wniesionych przez komisję odbiorczą i odbiór nastąpi po zakończeniu tego procesu (Bolko na próbach morskich, 2019-08-29).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra