Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Air Senegal nabyły A220

Imprezy branżowe, Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 20 listopada 2019

Air Senegal, nowy narodowy przewoźnik Senegalu, podpisał podczas Dubai Air Show porozumienie w sprawie pozyskania 8 samolotów Airbus A220-300. Umowę podpisano w obecności Alioune Sarra, ministra turystyki i transportu Senegalu.

Dostawy A220-300 dla Air Senegal będą realizowane w tempie 2 samolotów rocznie, od 2021 / Ilustracja:  Airbus

Prezes Air Senegal, Ibrahima Kane, powiedział: Nowe A220 przyczynią się do rozwoju naszej siatki połączeń dalekiego zasięgu z Europą oraz i regionalnej w Afryce. […] Air Senegal mają ambicje by oferować pasażerom najlepsze doświadczenia z powietrznych podróży.

Christian Scherer, dyrektor handlowy Airbusa, dodał: Liczba operacji A220 na kontynencie afrykańskim stale rośnie i z dumą dodajemy nowego przewoźnika z Senegalu do listy klientów A220 w Afryce.

Obecnie Air Senegal dysponuje 2 A319, jednym A330-900 i parą ATR 72-600 (Air Senegal z pomocą dla Afryki , 2019-03-11).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.