Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

A330neo dla Air Senegal

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 05 lutego 2018

Narodowy przewoźnik Senegalu podpisał zamówienie na dwa Airbusy A330-900neo. W listopadzie podczas Dubai Airshow obydwie strony zawarły Memorandum o porozumieniu w tej kwestii.

A330-900neo w barwach Air Sénégal. Linia ma rozpocząć działalność w bieżącym roku / Ilustracja: Airbus

Ostateczna umowa została sygnowana 2 lutego w Dakarze przez dyrektora generalnego Air Sénégal Philippe'a Bohna i dyrektora handlowego Airbusa na Afrykę i Bliski Wschód Fouada Attara, w obecności prezydenta Republiki Francuskiej Emmanuela Macrona i prezydenta Republiki Senegalu Macky'ego Sallaa.

Samoloty A330neo przyczynią się do rozwoju naszych tras średnio- i dalekodystansowych. Ważne jest, abyśmy rozpoczęli naszą działalność komercyjną od samolotów, które są niezawodne i ekonomiczne, oferując naszym pasażerom niezrównany komfort. Niniejsze zamówienie pokazuje nasze ambicje dotyczące tej nowej linii lotniczej – powiedział Philippe Bohn.

Z przyjemnością dodajemy Air Senegal jako nowego klienta. A330neo pozwolą Air Sénégal czerpać korzyści z bezkonkurencyjnej ekonomii i zaoferować swoim pasażerom wyjątkowy poziom komfortu i doświadczenia – dodał Fouad Attar (Oblot A330-900neo, 2017-10-19).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.