Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Więcej lotów z Modlina do Dublina

Lotnictwo cywilne, 27 listopada 2019

Od marca 2020 częstotliwość lotów Ryanaira z lotniska Warszawa-Modlin do irlandzkiego Dublina zwiększy się z dotychczasowych 6 do 9 w tygodniu.

/ Zdjęcie: Port lotniczy Warszawa-Modlin

Dublin jest piątym najczęściej wybieranym kierunkiem przez naszych pasażerów. Cieszymy się zatem, że wspólnie z Ryanairem, możemy rozwijać siatkę najbardziej popularnych kierunków na Lotnisku Warszawa/Modlin. Dodając do tego niedawno ogłoszone, nowe destynacje, jak realizowany od 30 października Tel Awiw, czy planowane od sezonu lato 2020 Charków i Wiedeń, widać stały i harmonijny rozwój siatki połączeń na naszym lotnisku – stwierdził Leszek Chorzewski, p.o. prezesa zarządu portu lotniczego Warszawa-Modlin.    

Ryanair kontynuuje ekspansję w Europie Środkowo-Wschodniej. Od marca 2020, uruchomimy dodatkowe loty z Warszawy-Modlina do Dublina. Połączenie stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski na 2020 – powiedziała Olga Pawlonka, dyrektor Ryanaira ds. sprzedaży i marketingu na Europę Środkowo-Wschodnią (Ryanair ogłasza 4 nowe trasy z Polski , 2019-11-13).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.