Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwsze elementy polskiego AW101

Lotnictwo wojskowe, Marynarka wojenna, Przemysł lotniczy, 06 grudnia 2019

W zakładach PZL-Świdnik, wchodzących w skład grupy Leonardo, wyprodukowano elementy strukturalne pierwszego śmigłowca AW101, który trafi do Marynarki Wojennej RP. Są to: dolna przednia część kadłuba (podłoga kabiny załogi) i płyta sufitowa.

/ Zdjęcia: PZL-Świdnik

Cztery śmigłowce AW101 w konfiguracji przystosowanej do wykonywania zadań zwalczania okrętów podwodnych i ratownictwa bojowego (ZOP/CSAR) mają zostać dostarczone polskiej marynarce wojennej do 2022. Producent zapewni też wsparcie logistyczne oraz szkolenie załóg lotniczych i personelu obsługowego (Umowa zakupu AW101, 2019-04-26).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.