Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Więcej H225 dla Japońskiej Straży Wybrzeża

Przemysł lotniczy, Służby państwowe, 06 kwietnia 2020

KaijōHoan-chō (Japońska Straż Wybrzeża) złożył nowe zamówienie na dwa śmigłowce Airbus H225. Obecnie  jej flota składa się z dwóch AS332 i 11 H225. Nowe śmigłowce będą używane do działań na obszarach przybrzeżnych, porządku publicznego i misji ratunkowych w Japonii. Należące do KaijōHoan-chō AS332 i H225 są objęte programem wsparcia Airbus HCare Smart.

Obecnie KaijōHoan-chō eksploatuje 11 śmigłowców H225 / Zdjęcie: Airbus 

Obecnie w Japonii eksploatowanych jest 28 śmigłowców rodziny Super Puma. Ich użytkownikami są operatorzy cywilni, parapubliczni i Ministerstwo Obrony. Wiropłaty służą do poszukiwań i ratownictwa, operacji na wybrzeżu morza, przewozu VIP-ów, zwalczania pożarów oraz transportu pasażerów i ładunków (Japońska Straż Wybrzeża zamawia kolejne H225, 2017-06-22).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.