Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Oblot SkyCouriera

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 18 maja 2020

Wczoraj, 17 maja, rano, w zakładach Textron Aviation w Wichita oblatano prototyp samolotu Cessna SkyCourier.

Prototyp Cessny SkyCourier startuje do pierwszego lotu / Zdjęcie: Textron Aviation

Jego załogę stanowili piloci doświadczalni Corey Eckhart i Aaron Tobias. Podczas trwającego  h 15 min sprawdzili oni osiągi, stateczność i sterowność samolotu, a także działanie jego zespołu napędowego, instalacji klimatyzacji i awioniki.

Byliśmy bardzo zadowoleni z tego, jak Cessna SkyCourier poradziła sobie podczas pierwszego lotu. Szczególnie imponujące było zobaczenie, jak samolot radził sobie podczas startu i lądowania. […] Udało nam się osiągnąć podczas tego lotu wszystko, co chcieliśmy i jest to doskonały początek programu prób w locie – powiedział Corey Eckhart Próby naziemne SkyCouriera, 2020-03-23.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.