Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Piąty G700 oblatany

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 28 października 2020

Spółka Gulfstream Aerospace ogłosiła, że piąty przedseryjny odrzutowiec klasy biznes G700 (T5, noszący znaki rejestracyjne N703GD) został oblatany 23 października. W trakcie lotu, trwającego 3 godziny i 8 minut, samolot osiągnął wysokość 14 630 m i rozwinął maksymalną prędkość Ma0,935.

Piąty przedseryjny G700 używany będzie głównie do testów awioniki i gromadzenia danych niezbędnych do opracowania kompleksowych symulatorów lotu / Zdjęcie: Gulfstream Aerospace

Program prób w locie G700 przebiega wyjątkowo dobrze. Każdego dnia zbliżamy się do naszego celu, jakim jest dostarczenie tego rewolucyjnego samolotu naszym klientom. Stale zwiększamy liczbę lotów, liczbę godzin lotów i wykonujemy liczne testy, jeszcze bardziej podnosząc poprzeczkę dla lotnictwa biznesowego na całym świecie – powiedział prezes Gulfstreama Mark Burns (Czwarty G700 w powietrzu, 2020-10-06).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.