Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Cztery nowe polskie trasy Ryanaira

Lotnictwo cywilne, 17 marca 2021

Linie Ryanair ogłosiły uruchomienie 4 nowych tras z Polski. Połączenia będą realizowane od 2 lipca 2021 i staną się częścią letniego rozkładu lotów przewoźnika. Irlandzkie towarzystwo zamierza otworzyć połączenia z Warszawy-Modlina do Pragi i z Poznania do Birmingham, obsługiwane 2 razy w tygodniu oraz z Katowic do Oslo, obsługiwane 4 razy tygodniowo.

/ Zdjęcie: Ryanair

Nowe połączenie krajowe Wrocław – Olsztyn-Mazury będzie realizowane dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i w piątki. Pierwszy lot także został zaplanowany na 2 lipca. W piątki wyloty z Wrocławia rozpoczną się o 17:35, zaś w poniedziałki o 13:30. Natomiast w piątki loty z Olsztyna wystartują o 19:05, a w poniedziałki o 15:00.

Start nowego połączenia pomoże uskrzydlić nasze lotnisko w tym trudnym, pełnym ograniczeń czasie. Ilość rezerwacji noclegów na Warmii i Mazurach, dokonywanych przez mieszkańców południowej Polski pokazuje, że loty krajowe mają w sobie wart odkrywania potencjał, zwłaszcza podczas pandemii. Rozkład lotów będzie sprzyjać mieszkańcom dwóch, niemal skrajnie oddalonych od siebie regionów, by choćby spędzić udany weekend. Nowa destynacja to bardzo dobry krok ku odmrażaniu działalności naszego regionalnego lotniska – powiedział Gustaw Marek Brzezin, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Cieszymy się z decyzji Ryanaira o uruchomieniu kolejnego krajowego, wakacyjnego połączenia z Wrocławia. W ofercie przewoźnika jest już Gdańsk, a zatem osoby planujące tegoroczny urlop w Polsce, nad Bałtykiem lub na Mazurach, otrzymują znakomitą propozycję bezpiecznej, szybkiej i wygodnej podróży do jednych z najbardziej atrakcyjnych regionów kraju. To również doskonały pomysł na kilkudniowe wycieczki dla wszystkich tych, którzy potrzebują krótkiego wypoczynku na łonie natury – dodał Jarosław Sztucki, dyrektor sprzedaży i marketingu portu lotniczego Wrocław (Ułatwienia dla pasażerów Ryanaira, 2021-03-11).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.