Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

PLL Lot wróciły na Maltę

Lotnictwo cywilne, 23 czerwca 2021

Polskie Linie Lotnicze Lot wznowiły połączenia na Maltę. Embraer 195 (SP-LNO) w barwach naszego narodowego przewoźnika wylądował w międzynarodowym porcie lotniczym w Luqa, leżącym 5,6 km na południowy wschód od Valletty, 21 czerwca.

Embraer 195 PLL Lot, który po przerwie wylądował na Malcie został powitany tradycyjnym salutem wodnym. Samoloty naszego narodowego przewoźnika mają wykonywać loty na trasie Lotnisko Chopina – Malta w poniedziałki i czwartki / Zdjęcie: Port lotniczy Malta

Biorąc pod uwagę, że Polska była jednym z naszych najpopularniejszych miejsc docelowych w Europie Środkowej w ostatnich latach, jesteśmy bardzo zadowoleni, że narodowy przewoźnik Polski uruchomił bezpośrednie loty do stolicy [swojego kraju]. Po krótkim okresie operowania w ubiegłym roku jesteśmy zachwyceni decyzją PLL Lot o powrocie na naszą wyspę z regularnymi lotami, w czasie, gdy pracujemy nad przywróceniem ruchu utraconego ze względu na pandemię SARS-CoV-2 – powiedział szef portu lotniczego Malta ds. rozwoju ruchu Alex Cardona (PLL LOT przywracają połączenia, 2021-06-10).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.