Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

250 wystawców na XXIX MSPO

Imprezy branżowe, Przemysł zbrojeniowy, Przemysł lotniczy, 02 sierpnia 2021

Tegoroczny, XXIX Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach zapowiada się na jedną z najważniejszych imprez w Polsce. Dotychczas swój udział w wydarzeniu zapowiedziało blisko 250 wystawców z kraju i ze świata (m.in. z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Norwegii, Włoch czy Ukrainy), łącznie zajmując prawie 20 tys. m2 powierzchni targowej.

/ Zdjęcie: Targi Kielce

Jak co roku, targi sektora obronnego w Kielcach są miejscem, w którym najważniejsi gracze branży militarnej mogą zaprezentować swoje najnowsze dokonania w tej dziedzinie. Od lat stanowią także wspólny grunt do nawiązywania ważnych relacji dla światowej obronność, kończących się podpisaniem kontraktów. Publiczności zaprezentowane zostaną m.in. pełnowymiarowy model wielozadaniowego samolotu bojowego F-35 Lightning II i czołg podstawowy M1A2 Abrams (MON kupuje Abramsy, 2021-07-14).

Uzupełnieniem oferty globalnego przemysłu obronnego tradycyjnie będzie Wystawa Sił Zbrojnych RP, która w tym roku odbędzie się pod hasłem Wytrwać-opanować-pokonać. XXIX Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego odbędzie się od 7 do 10 września 2021 (Blisko 150 chętnych do udziału w MSPO, 2021-06-18).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.