Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Wizz Air uruchomił loty na Fuerteventurę

Lotnictwo cywilne, 24 września 2021

Dzisiaj, 24 września 2021, linie Wizz Air, uruchomiły loty na Fuerteventurę z Lotniska Chopina. To należąca do Hiszpanii wyspa na Oceanie Atlantyckim, będąca częścią archipelagu Wysp Kanaryjskich.

/ Zdjęcie: Dariusz Kłosiński – Lotnisko Chopina

Najnowsze połączenie węgierskiego towarzystwa z Warszawy obsługiwane jest dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i w piątki.

Z ogromną radością ogłaszamy dziś uruchomienie wyjątkowej, długo wyczekiwanej trasy Wizz z Warszawy na Fuerteventurę. To niezwykle atrakcyjny kierunek. Swoją popularność wyspa zawdzięcza łagodnemu przez cały rok klimatowi oraz ośrodkom wczasowym przyjaznym rodzinom. Wraz z Teneryfą, Barceloną, Madrytem czy Alicante nasi pasażerowie podróżujący z Warszawy mają obecnie szeroki wybór słonecznych miejsc w Hiszpanii, do których mogą uciec przed zimową aurą – powiedziała  Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air

Bardzo nas cieszy kolejna po Teneryfie trasa uruchomiona na średniodystansowym i – co ważne – całorocznym kierunku wakacyjnym, jakim są Wyspy Kanaryjskie. Cały czas podejmujemy działania, by rozwijać trasy o podobnym profilu, gdzie nasi pasażerowie mogą cieszyć się słońcem przez cały rok – dodał Andrzej Klewiado, rzecznik Lotniska Chopina (Pierwszy rejs z Oslo do Jasionki, 2021-09-16, Wizz wznawia 6 połączeń z Polski, 2021-08-26).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.