Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

SAS wracają do Wrocławia

Lotnictwo cywilne, 08 października 2021

4 listopada 2021 linie SAS wznawiają loty z Wrocławia do Kopenhagi. Stolica Danii wraca do wrocławskiego rozkładu lotów po dłuższej przerwie. Samoloty skandynawskiego przewoźnika będą kursować na lotnisko Kastrup w każdy czwartek i niedzielę. Lot potrwa 1 h 15 min.

/ Zdjęcie: Port lotniczy Wrocław

Cieszy nas fakt, że SAS powrócił do Portu Lotniczego Wrocław. Obecność tak prestiżowego przewoźnika na wrocławskim lotnisku to dobry znak, że ruch lotniczy konsekwentnie się odbudowuje. Kopenhaga-Kastrup to największy skandynawski hub i jedno z ważniejszych lotnisk w tej części Europy. Oferta SAS jest więc doskonałym rozwiązaniem komunikacyjnym dla biznesu, który bardzo często przesiada się na Kastrup w dalszych podróżach po Skandynawii – stwierdził Dariusz Kuś, prezes portu lotniczego Wrocław.

Kopenhaga jest kolejnym kierunkiem, który wrócił po przerwie na wrocławskie lotnisko. Od 2 listopada będziemy mogli ponownie korzystać z przywróconego połączenia do Brukseli Charleroi. Od 31 października polecimy także do Billund, Lizbony i do Pafos na Cyprze, 1 listopada wystartuje nowe połączenie do Pizy, a 3 listopada do Bournemouth. Jesień w tym roku zapowiada się obiecująco. Nie ukrywam, że bardzo czekaliśmy na powrót połączenia sieciowego realizowanego przez SAS. Dodatkowo w jesiennym rozkładzie lotów pojawiły się nowości, które ucieszą przede wszystkim tych pasażerów, którzy planują podróże w słoneczne zakątki Europy – dodał Cezary Pacamaj, wiceprezes portu lotniczego Wrocław (Zimowy rozkład Ryanaira, 2021-09-21, Trachtencrew ponownie startuje, 2021-09-21, Nowe trasy z Wrocławia, 2021-09-03).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.