Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Emirates polecą do Tel Awiwu

Lotnictwo cywilne, Transport lotniczy, 16 marca 2022

Linie Emirates wprowadzą codzienne połączenia do Tel Awiwu od 23 czerwca 2022. Trasę będą obsługiwały Boeingi 777-300ER, z 8 prywatnymi kabinami w klasie pierwszej, 42 miejscami z fotelami rozkładanymi do pozycji leżącej w klasie biznes i 304 miejscami w klasie ekonomicznej.

/ Zdjęcie: Port lotniczy Ben Guriona

Cieszymy się, że latem będziemy mogli wreszcie powitać klientów na pokładach naszych samolotów na trasie Dubaj-Tel Awiw. Jest to możliwe dzięki złagodzeniu ograniczeń w podróżowaniu spowodowanych przez pandemię koronawirusa SARS-CoV-2 oraz otwieraniu się granic. […] Jesteśmy przekonani, że uruchomienie tej trasy będzie miało wpływ na poprawę łączności Izraela z wieloma globalnymi miejscami docelowymi. Dziękujemy władzom ZEA i Izraela za ich nieustanne wsparcie w tej kwestii – powiedział Adnan Kazim, dyrektor handlowy Emirates.

Pierwszy lot z Dubaju wystartuje do Tel Awiwu 23 czerwca o 15:50. Lądowanie na lotnisku Ben Guriona zaplanowano o 18:00 czasu lokalnego. Rejs powrotny ma wyruszyć z Tel Awiwu o 19:55 i przylecieć do Dubaju o 23:59 czasu lokalnego.

Rozkład lotów został tak rozplanowany, aby zapewnić wygodną łączność z Dubajem i optymalne połączenia z popularnymi wakacyjnymi destynacjami takimi jak Tajlandia, Indie, Filipiny, Malediwy, Sri Lanka i Republika Południowej Afryki.

Połączenie do Tel Awiwu to również możliwość przewiezienia 20 ton towarów podczas każdego lotu. To okazja dla izraelskich firm i start-upów do eksportu produktów takich jak farmaceutyki, towary zaawansowane technologicznie, owoce i warzywa oraz inne towary łatwo psujące się. Samoloty mają również przewozić do Izraela surowce i komponenty produkcyjne, półprzewodniki i paczki e-commerce (Emirates rozszerzają partnerstwo z Maldivian, 2022-02-16).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.