Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Trzy nowe trasy Wizz z Pyrzowic

Lotnictwo cywilne, Transport lotniczy, 14 kwietnia 2022

Linie Wizz Air zapowiedziały, że podczas tegorocznego sezonu letniego uruchomią trzy nowe kierunki regularne z międzynarodowego portu lotniczego Katowice w Pyrzowicach im. Wojciecha Korfantego.

/ Zdjęcie: MPL Katowice w Pyrzowicach

15 czerwca br. przewoźnik wykona pierwszy lot na hiszpańską Ibizę. Rejsy będą wykonywane raz w tygodniu, we środy. Dzień później zostanie zainaugurowane połączenie do Tirany. Trasa do stolicy Albanii będzie obsługiwana dwa razy w tygodniu: początkowo we czwartki i niedziele, a od 4 lipca w poniedziałki i piątki.

18 czerwca 2022 Wizz rozpocznie loty na Maderę. Rejsy na portugalski archipelag będą dostępne dwa razy w tygodniu: we wtorki i soboty (Nowa płyta w Pyrzowicach, 2022-04-05).

Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air powiedziała: Wielkanoc i wakacje to dla Polaków ważny czas. Wielu decyduje się na spędzenie radosnych chwil z rodziną, ale wiele osób odczuwa potrzebę wykorzystania pięknych dni, by podróżować i odkrywać nowe miejsca. Centrum kulturalne, jakim jest Tirana, słoneczna Ibiza oraz malownicza Madera to nasza propozycja z Katowic dla polskich pasażerów oraz inspiracja do planowania tegorocznych wyjazdów.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2024 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.