Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Code-share Emirates i Royal Air Maroc

Lotnictwo cywilne, Transport lotniczy, Transakcje, 15 maja 2022

Emirates i Royal Air Maroc podpisały umowę współpracy typu code-share, dzięki czemu mogą zapewnić więcej opcji lotów i połączeń dla pasażerów obydwu linii pomiędzy Dubajem, Casablanką i na dalszych trasach. Pod koniec tego miesiąca przewoźnicy wprowadzą kody marketingowe dla swoich lotów pomiędzy Casablanką i Dubajem, łącznie zapewniając dostęp do 209 połączonych destynacji.

Umowa typu code-share jest owocem partnerstwa pomiędzy Emirates i Royal Air Maroc trwającego ponad dwie dekady / Zdjęcie: Emirates

Nowa współpraca zapewni pasażerom obydwu linii więcej opcji rezerwacji i łączenia lotów oferowanych przez każdą z nich. Umowa współpracy typu code-share zapewni także bardziej konkurencyjne ceny biletów pojedynczych i łączonych, a także lepszy transfer bagażu do docelowego celu podróży. Nowe loty w ramach umowy code-share będą dostępne na stronach royalairmaroc.com, emirates.com, w agencjach turystycznych, w internetowych biurach podróży, a także w biurach sprzedaży detalicznej.

Pasażerowie linii Emirates będą mieli teraz dostęp do 17 destynacji w Maroku poza Casablanką, a także 63 międzynarodowych destynacji, włączając w to szeroką sieć w krajach północnej, zachodniej i centralnej Afryki łączącą 25 punktów. Pasażerowie Royal Air Maroc uzyskali dostęp do siatki, do której poza Dubajem należy ponad 130 destynacji, włączając w to 60 miast na Bliskim Wschodzie, w Stanach Zjednoczonych, Zachodniej Azji i na Dalekim Wschodzie.

Nowa umowa typu code-share została podpisana w momencie, gdy Emirates obchodzą 20. rocznicę swojej obecności w Casablance. Od 2002 linie przewiozły ponad 3,4 mln pasażerów pomiędzy Dubajem a Casablanką, wspierając sektor turystyczny tego kraju, rozbudowując szlaki handlowe i przybliżając marokańską kulturę i tradycję całemu światu. Emirates obecnie oferują 8 lotów do Casablanki w tygodniu. Royal Air Maroc udostępni bezpośrednią trasę łączącą Casablankę z Dubajem, z lotami odbywającymi się 4 razy w tygodniu (Nowa klasa ekonomiczna premium Emirates, 2022-05-11, Okolicznościowe malowanie A380 Emirates, 2022-05-06).

 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.