Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Brazylijska poczta zainteresowana towarowymi Embraerami

Logistyka, Imprezy branżowe, Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, Transport lotniczy, 10 kwietnia 2024

Podczas rozpoczętych wczoraj, 9 kwietnia 2024, w Santiago de Chile, targów FIDAE, Embraer i Correios, brazylijska spółka pocztowa kontrolowana przez państwo, podpisały protokół ustaleń (MoU) skupiający się na lotniczym transporcie towarowym. Obydwa podmioty przeprowadzą wspólne badania w celu przyspieszenia optymalizacji i rozbudowy brazylijskich i międzynarodowych siatki połączeń lotniczych służących do transportu dużych ładunków i towarów.

Correios to największy operator transportu lotniczego w Brazylii. Obecnie zamierza przeanalizować możliwość włączenia do swojej floty samolotów towarowych Embraera, w tym C-390 Millennium / Ilustracja: Embraer

Partnerstwo będzie miało na celu zwiększenie wydajności Correios w transporcie lotniczym i zmniejszenie kosztów operacyjnych w porównaniu z innymi rodzajami transportu. W ramach przedsięwzięcia ocenione zostaną także wyzwania i możliwości związane z nowymi modelami biznesowymi związanymi z zastosowaniem frachtowców Embraera, takich jak E-190F, E-195F i C-390 Millennium (Oblot E190F, 2024-04-08).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2024 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.