Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Załadunek włoskich AW-101

Marynarka wojenna, Lotnictwo wojskowe, 16 października 2010

Włoska marynarka wojenna opublikowała zdjęcia z załadunku śmigłowców AW-101 na pokład transportowego C-17, przed wylotem do Afganistanu.

Śmigłowce trafiły do bazy lotniczej w Heracie już 13 października. Zastąpiły 3 mniejsze AB-212 (zobacz: Włoskie AW-101 w Afganistanie).

Dopiero jednak wczoraj opublikowano zdjęcia z załadunku śmigłowców na pokład amerykańskiego, transportowego C-17. Wraz ze sprzętem do Heratu poleciało 67 żołnierzy i pracowników cywilnych. Większość z nich należy do 1. Grupy Śmigłowcowej włoskiej marynarki wojennej, stacjonującej na co dzień przy bazie morskiej w La Spezia.

Zdjęcia: Marina Militare


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.