Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Korea buduje uderzeniowy bsl

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 01 listopada 2011

KAA buduje demonstrator technologii bezpilotowca uderzeniowego KUS-X. Jego oblot jest planowany na 2013.

Korean Air Aerospace - oddział linii lotniczych Korean Air, wygrał konkurs na budowę demonstratora technologii bezpilotowca uderzeniowego. Prace nad nim trwają od 2009 pod nadzorem Agency for Defense Development (ADD). Zbudowany w układzie latającego skrzydła prototyp KUS-X (Korean Unmanned System - X) o rozpiętości 4,5 m i długości 3,5 m ma zostać oblatany za 2 lata. Jego makietę, podobną do Northrop Grummana X-47B (Testy X-47B, 2011-10-12), pokazano na Seoul International Aerospace & Defense Exhibition. Docelowy uderzeniowy bsl ma wejść do służby w drugiej dekadzie obecnego stulecia. Ma uzupełniać w linii załogowe samoloty wielozadaniowe stealth KF-X (Turcy zainteresowani KF-X, 2010-12-14, Wspólny myśliwiec Korei Płd. i Indonezji, 2010-07-16).

KAA - rywal Korean Aerospace Industries (KAI), producenta m.in. szkolno-bojowych T-50 - specjalizuje się w produkcji lotniczych systemów bezzałogowych. Jednym z jego głównych produktów jest rozpoznawczy KUS-15 - odpowiednik MQ-9 Reaper. Inny bsl KAA to mniejszy KUS-11 rozwijający prędkość ponad 200 km/h.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.