Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwsza misja HMS Dragon

Marynarka wojenna, 20 marca 2013

Brytyjski niszczyciel Typu 45, HMS Dragon (D35) wyruszył wczoraj w swoją pierwszą zagraniczną misję.HMS Dragon (D35) / Zdjęcie: Royal Navy

Przez najbliższe 7 miesięcy, HMS Dragon będzie patrolował wody zachodniej części Oceanu Indyjskiego w ramach wsparcia unijnej operacji Atalanta. Okręt będzie ochraniał przepływające lokalnymi szlakami morskimi  statki cywilne przed zagrożeniem ze strony piratów lub terrorystów. Dodatkowo, niszczyciel będzie miał za zadanie zwalczanie procederu nielegalnego połowu ryb, przemytu narkotyków oraz handlu ludźmi.

Misja na wodach Oceanu Indyjskiego będzie pierwszą w historii tej jednostki. Późnym latem 2011 okręt przybył do bazy morskiej w Portsmouth, która jest jego portem macierzystym (Dragon w Portsmouth, 2011-09-01), a w kwietniu 2012 został oficjalnie przyjęty do stanu floty. Od tego czasu jego załoga przygotowywała się do pierwszej zagranicznej  misji.

 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.