Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy Dreamliner w ChRL

Lotnictwo cywilne, Strategia i polityka, 02 czerwca 2013

Pierwszy z 10 zakupionych przez China Southern Airlines samolot pasażerski Boeing 787 wylądował w ChRL. Przybył na lotnisko pod Guangzhou.

Boeing 787 po wylądowaniu na lotnisku Guangzhou w prowincji Guangdong / Zdjęcie: China Southern Airlines

Dwa tygodnie po zaakceptowaniu przez chiński nadzór lotniczy sposobu naprawy Boeingów 787 Dreamliner (Dreamlinery powoli wracają do lotów, 2013-05-06), pierwszy z zakupionych przez China Southern Airlines samolot tego typu przybył do ChRL. Wylądował dziś rano w Guangzhou na południu ChRL, gdzie znajduje się główna siedziba linii.

Dokumenty odbioru przedstawiciele China Southern Airlines podpisali 31 maja. Pierwszy chiński Dreamliner ma numer seryjny LN 34 (B-2725) i jest napędzany silnikami General Electric GEnx-1B. Trzy Boeingi 787 China Southern Airlines czekały na odbiór na lotnisku Boeinga w Everett od końca ubiegłego roku.

Dreamliner, który przyleciał dziś do Guangzhoum ma polecieć w pierwszy planowy rejs do Pekinu 6 czerwca. Później ma latać na trasie Guangzhou – Londyn Heathrow. 5 Boeingów 787, które mają odebrać China Southern Airlines do końca br., ma latać do Londynu, Paryża, Amsterdamu, Vancouver, Sydney i Melbourne.

Chińskie linie lotnicze zamówiły dotąd 35 Dreamlinerów. Po 10 zamówiły China Southern Airlines i Hainan Airlines, a 15 Air China.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.