Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Remont USS Wasp

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, 29 lipca 2013

BAE Systems Norfolk Ship Repair otrzymało zlecenie na przegląd i prace remontowe na okręcie desantowym typu Wasp, USS Wasp (LHD 1).

Ogłoszone zlecenie jest kontynuacją wcześniejszego, z września 2012. Dotyczyło ono prac przeglądowych oraz remontu poszczególnych elementów wyposażenia pokładowego USS Wasp / Zdjęcie: US Navy

Zlecenie zostało anonsowane pod koniec zeszłego tygodnia. Ma ono wartość 110,7 mln USD. W ramach jego realizacji, przedsiębiorstwo będzie zobowiązane do przeprowadzenia przeglądu oraz niezbędnych prac remontowych na pokładzie okrętu desantowego typu Wasp, USS Wasp (LHD 1) (EDA-R na USS Wasp, 2012-02-13, F-35B wylądował na lotniskowcu, 2011-10-04).

Prace przeglądowo-remontowe zostaną zrealizowane w suchym doku w Norfolk, gdzie mieści się port macierzysty okrętu. W ich wyniku przedsiębiorstwo ma poprawić niezawodność konstrukcji oraz jej potencjał bojowy. Zlecone działania mają zostać zakończone do maja 2014.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.