Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Turecki A400M w kamuflażu

Lotnictwo wojskowe, 28 sierpnia 2013

Dzisiaj odbył się lot pierwszego tureckiego A400M w docelowym malowaniu.

Pierwszy A400M w barwach wojsk lotniczych Turcji / Zdjęcie: Airbus Military

Dzisiaj w wytwórni Airbus Military w Sewilli odbył się pierwszy lot tureckiego samolotu transportu strategicznego A400M Altas, noszącego docelowe malowanie Türk Hava Kuvvetleri (THK, wojsk lotniczych Turcji).

Pierwszy z 10 Atlasów zamówionych przez ten kraj, widoczny na zdjęciu, został oblatany kilkanaście dni temu (Oblot tureckiego A400M, 2013-08-12). Samolot ten zostanie przekazany użytkownikowi w ciągu najbliższych tygodni. Turcja zamówiła 10 A400M. Zakończenie dostaw zaplanowano w 2018.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.