Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Czwarty Sokół dla 1. BLTr

Lotnictwo wojskowe, 20 listopada 2013

Nowy śmigłowiec W-3 Sokół, przeznaczony do przewozu VIP-ów, został dziś dostarczony do 1. Bazy Lotnictwa Transportowego w Warszawie.

Sokoła W-3VIP, o numerze bocznym 1017, przyprowadzili dziś do 1. Bazy Lotnictwa Transportowego w Warszawie mjr pil. Paweł Gonet i kpt. pil. Artur Zakarzewski / Zdjęcie: Siły Powietrzne

1. Baza Lotnictwa Transportowego otrzymała dziś czwarty, z pięciu zamówionych w 2011, śmigłowców transportowych do przewozu najważniejszych osób w państwie (Trzeci Sokół VIP dla 1. BLT, 2013-08-02). Pierwszy śmigłowiec wyprodukowany w ramach umowy (o numerze bocznym 1014) został dostarczony w lutym 2013 (Pierwszy PZL W-3WA w służbie VIP, 2013-02-07), a drugi (1015) – 29 maja br.

W grudniu 2011 IU MON zawarł z WSK PZL-Świdnik umowę na dostarczenie Siłom Powietrznym 4 śmigłowców PZL W-3PL Głuszec, 5 dyspozycyjnych W-3VIP i modernizację 10 innych wiropłatów, w tym Mi-2 (Seryjne Głuszce, luksusowe Sokoły, 2012-01-17). Wartość kontraktu wyceniono na 380 mln zł.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.