Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Boeingi 787-9 dla Norwegian

Lotnictwo cywilne, 18 grudnia 2013

Linie lotnicze Norwegian postanowiły wyleasingować Dreamlinery 787-9.

Zdjęcie: Norwegian AS

Szef norweskiego przewoźnika, Bjørn Kjos, poinformował dziś, że zamierza powiększyć flotę o Boeingi 787-9 Dreamliner (Oblot trzeciego Boeinga 787-9, 2013-11-20). Norwegian wyleasinguje 2 samoloty tego typu, od amerykańskiego MG Aviation. Wejdą one do eksploatacji w 2016.

Obecnie flota samolotów dalekodystansowych norweskich linii składa się z 3 Dreamlinerów 787-8 (Norwegian zwraca Dreamlinera do naprawy, 2013-09-29). Są one przystosowane do przewozu 32 pasażerów w klasie premium economy i 259 w klasie ekonomicznej.

Norwegian oczekuje też na dostawę 5 kolejnych Boeingów 787-8. Cztery z nich mają zostać przekazane w 2014, a ostatni – w 2015. Obecnie norweskie Dreamlinery obsługują połączenia z Oslo i Sztokholmu do Bangkoku, Fort Lauderdale i Nowego Jorku, a także z Kopenhagi do Fort Lauderdale.

W przyszłym roku uruchomione zostaną nowe trasy: z Kopenhagi do Los Angeles i Nowego Jorku, z Oslo do Los Angeles, Oakland i Orlando oraz ze Sztokholmu do Los Angeles i Oakland.  Dodatkowo zostaną też zainaugurowane loty z Londynu-Gatwick do Fort Lauderdale, Nowego Jorku i Los Angeles.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.