Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejne A320 dla Aegean

Lotnictwo cywilne, 28 sierpnia 2014

Greckie towarzystwo Aegean Airlines zwiększyło zamówienie na Airbusy A320.

Nowe A320ceo, jakie producent dostarczy Aegean Airlines, będą miały zabudowane Sharklety i masę startową wynoszącą 78 t / Rysunek: Airbus

Aegean Airlines to lider greckiego rynku przewozów lotniczych, pod względem ilości przewiezionych pasażerów, wielkości floty i liczby obsługiwanych destynacji. Głównymi hubami przewoźnika są międzynarodowe porty lotnicze Ateny im. Elefteriosa Wenizelosa i Saloniki-Macedonia. Od czerwca 2010 Aegean Airlines są członkiem sojuszu Star Alliance (Air India w Star Alliance, 2014-07-11).

Siatka regularnych połączeń obejmuje 69 destynacji. Flota linii składa się wyłącznie z samolotów produkcji europejskiej: pary Airbusów A319, 28 A320 i 6 A321.

Dzisiaj przedstawiciele Aegean zawarli z konsorcjum z Tuluzy porozumienie o zakupie 2 kolejnych A320ceo, w ramach aneksu do zamówienia na 5 samolotów tego typu, złożonego we wrześniu 2007. Wszystkie A320ceo zostaną dostarczone z zabudowanymi Sharkletami.

Nowe greckie A320 będą napędzane silnikami IAE V2500. Ich maksymalna masa startowa zostanie zwiększona do 78 t, co umożliwi obsługę dłuższych połączeń. Dostawy zostaną zrealizowane w latach 2015-2016.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.