Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowozelandzki 787-9 w nowym malowaniu

Lotnictwo cywilne, 07 kwietnia 2014

Linie Air New Zealand zaprezentowały pierwszego Boeinga 787-9 w nowym malowaniu.

787-9, który trafi do linii Air New Zealand latem br., w nowym czarno-białym malowaniu / Zdjęcie: Boeing

Boeing i Air New Zealand opublikowały zdjęcie pierwszego Dreamlinera 787-9, jaki trafi do linii. Samolot wyróżnia się nowym schematem malowania, złożonym z kolorów czarnego i białego.

Malowaniem samolotu zajęło się 12 pracowników Boeinga, którzy zużyli 350 l farby. Zajęło im to 5 dni.

Nowy schemat ma elementy charakterystyczne dla Nowej Zelandii. Na tylnej części kadłuba umieszczono stylizowany rysunek orlicy pospolitej. Natomiast barwa czarna nawiązuje do koloru strojów narodowej drużyny rugby.

Pierwszy 787-9 zostanie przekazany Air New Zealand latem br. W jego kabinie pomieści się 302 pasażerów – 18 w klasie Business Premier, 21 w klasie Premium economy i 263 w klasie ekonomicznej.

Samolot ma wykonać pierwszy rejs 15 października, na trasie z Auckland do Perth. W listopadzie zostanie skierowany do obsługi lotów do Szanghaju i Tokio (Air New Zealand ujawnia plany względem Dreamlinerów, 2013-06-25).

Przewoźnik z Nowej Zelandii znany jest z nanoszenia nietypowych malowań na swoje samoloty. W ub. r. zaprezentował Boeinga 777, na kadłbuie którego znalazł się smok Smaug, opisany w powieści J.R.R. Tolkiena Hobbit, czyli tam i z powrotem (Smoczy Boeing 777 , 2013-12-02).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.