Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

ANZ odebrały pierwszego Boeinga 787-9

Lotnictwo cywilne, 09 lipca 2014

Dziś w Everett Air New Zealand odebrały pierwszego Dreamlinera model 787-9.

Pierwszy Dreamliner model 787-9, przekazany Air New Zealand / Zdjęcie: Boeing

Uroczystość w zakładach producenta odbyła się z udziałem około 1000 pracowników Boeinga, biorących udział w produkcji Dreamlinerów oraz przedstawicieli Air New Zealand (ANZ). Nowozelandzkie towarzystwo było pierwszym w świecie, które zdecydowało się na kupno modelu 787-9 (Certyfikaty dla Boeinga 787-9, 2014-06-17). 

Ogółem flota ANZ liczyć będzie 10 Dreamlinerów w nowym, charakterystycznym malowaniu (Nowozelandzki 787-9 w nowym malowaniu , 2014-04-07). Pierwszy z nich, przekazany dzisiaj, wyleci z Paine Field, pod Seattle, jutro ok. 7:00 czasu miejscowego i dotrze do Auckland w piątek po południu, czasu lokalnego.

Najnowszy nabytek nowozelandzkiego przewoźnika został oblatany 29 maja. Samolot, noszący znaki rejestracyjne ZK-NZE, rozpocznie regularne rejsy na trasie Auckland–Perth 15 października br. Od listopada Dreamliner będzie obsługiwał połączenia do Tokio i Szanghaju.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.